Müşteri Hizmetleri
90 312 324 36 42
E-Mail
info@fezasurucukursu.com
BİZİM İÇİN NE DEDİLER

Şebnem YALÇIN
Yönetici Asistani
Ehliyetimi alalı 3 yıl olması rağmen trafiğe çıkamıyordum. Feza sürücü kursunun bayanlara özel direksiyon dersini bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım, hocaların güler yüzlülüğü ve pratik öğretme becerileri sayesinde 1 yadan fazladır trafiğe korkusuz çıkabiliyorum. Teşekkür ederim.


Ahmet GÜLPINAR
Memur
Feza sürücü kursundan aldığım ehliyetim sayesinde artık şehirler arası araç kullanabiliyorum 🙂 .. Teşekkür ederim


Mehmet TAN
Özel Sektör
Diğer kursları bilmem ama, feza sayesinde hiç bir sınavdan yada direksiyon dersinden kalmadan geçerek ehliyetime kavuştum. Teşekkür ederim ilginiz için.


Abdullah YALTALI
Esnaf
40 yaşinda ehliyet almaktan çekinirdim ve ankara trafiğine çıkmakta tereddüt ederdim. Feza sürücü kursunun hocaları sayesinde öz güvenimi baskın bir şekilde ön plana çıkardığınız için teşekkür ederim. Kursumuz çok başarı ve tatmin tadıcı hocalarla dolu sızın de gerçekten kursumuzu tavsiye ederim.


Osman YİĞİT
Ehliyetim ve arabam olmasına nazaran trafiğe çıkmakta sorun yaşıyorum bir çok tanıdık ve akrabamdan destek görmeme rağmen hala cesaret edemiyorum fakat Ayşe hoca sayesinde bu cesaretimi özğüvenimi yerine geldiğini farkettim. Feza sürücü kursuna çok teşekkür ederim.


Meltem KOÇ
Ev hanımı
Bende biraz panik atak var doğrusu her hangi bir anı firende hemen korku kaplıyodum herhangi birine çarpma korkusundan dolayı bır turlu kullanamıyordum duygu hoca sayesınde benım bu durumumu yendım çok anlayişli ve sabırlı bır hocasınız ben yapamıcam dememe ragmen sız bana destek oldunuz için çok teşekkur ederim.


FEZA KURUMSAL

FAALİYET KURSLARIMIZHİZMETLERİMİZ

BİZİ TAKİP EDİN
Feza Sürücü Kursundaki son yeniliklerden ve kampanyalardan herkesten önce haberdar olmk için bizi Facebook, Twitter yada diğer sayfalarımızı kullanarak takip edebilirsiniz..