Müşteri Hizmetleri
90 312 324 36 42
E-Mail
info@fezasurucukursu.com
HİZMETLERİMİZ
Bayanlara Bayan Hoca Ayrıcalığı
Kursumuzda sizlere daha iyi ve güvenli bir eğitim vermek için BMW marka Otomatik ve manuel vites araçla isteyen bayan kursiyerlerimize bayan hoca eşliğinde  özel direksiyon dersi verilmektedir. Bir bayan olarak trafiğe çıkmaya karar verdiyseniz veya trafiğe çıktığınız halde direksiyon kullanımınızı daha da geliştirmek istiyorsanız, Feza Sürücü Kursunda  konusuda uzman ve profesyonel özel bayan hocalar ile direksiyon dersi hizmeti vermektedir ... FEZA SÜRÜCÜ KURSU  
Engelliler için Tam donanımlı Araçlar
Feza Sürücü Kursunda tam donanımlı, her türlü engelliye hitap eden aracımızla hizmetinizdeyiz. Ortopedik  özrü olan Sağ bacak, Sol bacak veya her iki bacağında ortopedik özrü olanlar B engelli sınıfı sürücü belgesi ve eğitimi alabilirler. Elden kumandalı gaz ve fren özel tertibatlı aracımızla akan trafikte birebir özel direksiyon dersi verilir.
FEZA SÜRÜCÜ KURSU
Simülatör Eğitimi
Sürücü adaylarının bilinçli araç kullanımının temel unsurlarını vermek amacıyla multimedya teknolojisinin tüm özelliklerini kullanan, sanal kentte gerçekçi bir trafik akışı içeren, tehlikeden uzak bir ortamda  eğitim fırsatı sağlayan  sürücü eğitim simülatörünü hizmeti vermekteyiz.Feza Sürücü Kursu olarak, simületör eğitimine önem vermekte olup bu bilinçle adaylarını araç öncesi, simülatör eğitimiyle yetiştirmektedir.
Simülatör eğitim FEZA Sürücü Kursunda
BMW Marka Otomatik ve Düz Vites Araçlar
Feza Sürücü Kursunda BMW marka  Otomatik Vitesli ve Düz Vites Araçlarımızla  Milli Eğitim Bakanlığından  onaylı direksiyon usta öğreticilerimiz ile, alanında tecrübeli  Bay ve Bayan hocalarla ehliyet almak isteyen veya ehliyeti olup da özel direksiyon dersi almak isteyen kursiyerlerimize hizmet verilmektedir....
FEZA SÜRÜCÜ KURSU
Eğitimde güvenin adresi
Kişiye özel motosiklet dersleri!
İyi bir motosiklet sürücüsü olmak için sadece sürmeyi öğrenmek yeterli değildir. Motosiklet kullanmanın, hayati öneme sahip bir çok teorik inceliği de vardır. Bu sebeple Feza Sürücü Kursunda  sadece konusunda uzman ve profesyonel bay/bayan hocalarımız ile pratik ve ileri düzey motosiklet dersleri verilmektedir.Motosiklet eğitimi şakaya gelmez .İyi bir eğitim almak Feza Sürücü Kursunu seçin.
FEZA KURUMSAL

FAALİYET KURSLARIMIZHİZMETLERİMİZ

BİZİ TAKİP EDİN
Feza Sürücü Kursundaki son yeniliklerden ve kampanyalardan herkesten önce haberdar olmk için bizi Facebook, Twitter yada diğer sayfalarımızı kullanarak takip edebilirsiniz..